One Way Ted

One Way Ted

FEST BEZ NADUPANÝCH PREDNÁŠOK? TAK TO TEDA NIE! UŽ TERAZ SA MÔŽEŠ TEŠIŤ NA SPEAKROV, KOUČOV A YOUTUBEROV, KTORÍ ŤA DOSLOVA VTIAHNU DO ZAUJÍMAVÝCH TÉM, AKO SÚ VZŤAHY, ŽIVOTONÝ ŠTÝL, MOTIVÁCIA, STRES, DOKONCA AJ VEDA ČI UMENIE.

NIE, NEPREZRADÍME TI VŠETKY TÉMY HNEĎ, ALE ZARUČENE NEBUDEŠ LEN PASÍVNE SEDIEŤ A POČÚVAŤ. POZVANÍ REČNÍCI MAJÚ RADI INTERAKCIU A PRÁVE TY SI TEN SPRÁVNY ČLOVEK, KTORÝ JU MÔŽE ROZPRÚDIŤ. HYBNOU SILOU FESTIVALU JE TÚŽBA PO ZMENE A BUĎ SI ISTÝ, ŽE V ČASTI ONE WAY TED JU URČITE ZAŽIJEŠ. TEŠÍME SA NA TEBA.

Ted Stage

Branislav Lukacka speaker

Branislav Lukačka

Braňo je živým dôkazom toho, že minulosť nemusí človeka limitovať v tom, aby sa stal v živote úspešným. Príď si vypočuť Braňov veľmi inšpiratívny príbeh o tom, že Boh má moc vyslobodiť človeka aj z tej najhoršej minulosti a dať mu úplne nový život. Jeho drogová závislosť nebola vôbec ľahká, no v živote zažil zlom, ktorý spôsobil zásadnú zmenu.

Denis Bulejka

Viac ako 15 rokov sa venuje školiteľskej činnosti a koučingu v oblasti zvyšovania efektivity v profesijnom, ale aj súkromnom živote. 
Je autorom nových prístupov v oblasti osobnostného rastu a jeho hlavnou ambíciou je priniesť pozitívnu zmenu do životov tých, ktorí to potrebujú.
Denisove skúsenosti vychádzajú z praxe, preto všetko, čo sa dozvieš, je overené a okamžite aplikovateľné pre každodenný život. A o čom bude hovoriť na feste? Ako sa zbaviť stresu raz a navždy. 

Martin Beňo

Inšpiratívny človek, ktorý ťa svojím pozitívnym prístupom k životu jednoznačne nadchne. Martin pracuje v oblasti marketingu, je súčasťou jedinečného projektu Biblia za rok a pravidelným hosťom relácie 20 minútovka. Okrem iného sa venuje koučingu a osobnému mentoringu. A čím nás na feste obohatí?  Skvelou témou – Ako žiť radostný, vyrovnaný a pokojný život. To si jednoducho musíš vypočuť. 

Lady Zika

„Rob to, čo ťa baví a napĺňa, choď za svojimi snami, aj keď začiatky nie sú ľahké.“Rodáčka z Popradu sa do tvorby videí pre sociálne siete pustila už pred viac ako 6 rokmi, kedy ešte netušila, že si tým splní životný sen. Zika je momentálne jedna z najsledovanejších youtuberiek na Slovensku. Svojou tvorbou denne inšpiruje desaťtisíce mladých ľudí, ktorí si obľúbili jej spontánnosť, optimizmus a chuť žiť. 

Andy Stech

“Cítiť sa dobre vo svojom tele je túžbou mnohých ľudí v dnešnom svete, no nie vždy sa im to aj darí. Cesty, ktoré k naplneniu tohto cieľa zvolia, ich často okrádajú o množstvo času a zdravia.”ANDY je nutričná koučka a jej obrovskou vášňou je POMÁHAŤ ľuďom ZMENIŤ ich POHĽAD na jedlo, pohyb a seba samých. Svojím fitness životným štýlom DENNE INŠPIRUJE desaťtisíce ľudí na sociálnych sieťach.

doc. MUDr. MVDr. Jozef Škarda, Ph.D., PhD.

Lekárska veda na festivale? Prečo nie? Genetika, zdravie a imunita sú totiž otázky lákavé nielen pre vedcov.

doc. MUDr. MVDr. Jozef Škarda, Ph.D., PhD. – z Lekárskej fakulty Ostravskej univerzity nám predstaví špecifickú tému – SCHOPNOSŤ OBNOVY ĽUDSKÉHO TELA, kde sa dozviete najnovšie fantastické, vedecké objavy z daných oblastí. 


Program aktualizovaný 17.8.2021